«Відкрита громада – шлях до успіху»

Проект "Відкрита громада – шлях до успіху" реалізується на території міста Коломиї Асоціацією економічного розвитку Коломийщини за фінансової підтримки Фонду Східна Європа (www.eef.org.ua).

Головна мета проекту - створення умов для стійкого та результативного діалогу місцевих органів влади і представників місцевої громади шляхом залучення якомога більшої кількості громадян до участі у вирішенні проблем міста Коломиї через можливості інтерактивної веб-платформи «Відкрите Місто».

Завдання проекту:

  • Підвищення рівня обізнаності громадян (представників НУО та ОСБББ, активістів громадського руху) та рівня спроможності відповідальних працівників владних установ/підрозділів у впровадженні системи «Відкрите місто»;
  • Інформування про можливості інноваційних механізмів участі громадян у вирішенні місцевих проблем та сприяння їх популяризації у місцевій громаді, місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування;
  • Створення умов та підтримка процесів самоорганізації громадян.

Діяльність даного проекту відбувається в рамках всеукраїнського проекту "Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади", що є ініціативою Фонду Східна Європа і виконується виконується в партнерстві з Асоціацією відкритих міст за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.  

Додаткова інформація:

12 вересня 2016 року в Коломийській ратуші відбулося урочисте підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо спільного втілення ініціатив у сфері електронної демократії та електронного врядування між Проектом «Партнерство для розвитку міст» (проект ПРОМІС) (www.pleddg.org.ua) та Фондом Східна Європа (ФСЄ). Свої підписи під угодою про співпрацю поставили: міський голова Коломиї Ігор Слюзар, директор проекту ПРОМІС Олександр Кучеренко, та президент ФСЄ Віктор Лях.

Фунції модератора веб-платформи взяла на себе Асоціація економічного розвитку Коломийщини.
Інший тристоронній Меморандум про взаєморозуміння був підписаний між Асоціацією економічного розвитку Коломийщини, виконавчим комітетом Коломийської міської ради та Фондом Східна Європа. Підписи під меморандумом поставили Віталій Галайчук - виконавчий директор АЕРК, Ігор Слюзар - Коломийський міський голова та Віктор Лях - президент ФСЄ.

Таким чином Коломия стала тридцятим містом, що приєдналося до платформи "Відкрите місто".

Посилання на веб-платформу:  www.opencity.in.ua