«Енергоефективні заходи по капітальному ремонту системи теплозабезпечення та гарячого водопостачання ЗОШ І-ІІІ ст.№2 м.Коломия»

ГО «Асоціація економічного розвитку Коломийщини» спільно з відділом інвестиційної політики, зовнішньоекономічної діяльності та енергозбереження Коломийської міської ради за фінансової та технічної підтримки проекту GIZ «Енергоефективність у громадах» (Німеччина) впроваджено проект «Енергоефективні заходи по капітальному ремонту системи теплозабезпечення та гарячого водопостачання ЗОШ І-ІІІ ст.№2 м.Коломия».

Проект українсько-німецького співробітництва GІZ «Енергоефективність у громадах» (http://eeim.org.ua/uk)  реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Загальна мета проекту:

Посилення здатності громад виконувати роль рушійної сили у впровадженні заходів із підвищення енергоефективності. 

Результати проекту

Всі етапи проекту, починаючи із написання проектної пропозиції, виконуються у партнерстві  громадської організації «Асоціація економічного розвитку Коломийщини» та Коломийської міської ради.

В червні 2016 року між Товариством міжнародного співробітництва (GIZ), (Німеччина) та громадською організацією «Асоціація економічного розвитку Коломийщини» підписано договір про місцеву фінансову допомогу, згідно якого за рахунок проектних коштів проекту GIZ у рамках роботи уряду ФРН з реалізації вищезазначеного проекту та на період надання підтримки з 16.05.2016 по 10.12.2016 на підставі Рамкової угоди між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччини про консультування та технічне співробітництво від 29.05.1996 року виділено кошти в сумі 907 900,00 грн. Дані кошти безповоротної грошової допомоги цілевим методом ідуть на забезпечення енергоефективних заходів ЗОШ №2 м.Коломия, а саме - на заміну системи теплозабезпечення та гарячого водопостачання.

Енергоефективні заходи по капітальному ремонту системи теплозабезпечення та гарячого водопостачання включали багато видів робіт, а саме: складання проектно кошторисної документації, отримання висновку державної експертизи, промивку системи опалення та заміну нових радіаторів опалення, гідравлічне балансування системи опалення, встановлення термостатичних клапанів, утеплення трубопроводів, ремонтні роботи в системі опалення закладу. Основним результатом є встановлення сучасного модульного теплового пункту з погодозалежною автоматикою та дистанційним контролем показників роботи.

Успішність проекту та отримані результати  безперечно, є не лише прикладом успішної співпраці міжнародних донорських структур, органів влади, освітян та громадських організацій, але й добрим стимулом для решти бюджетних установ Коломиї та для інших українських міст.