Міжнародний форум-виставка еко-виробників і туризму «ЕКОЕКСПО КАРПАТИ – 2015»

24 - 26 липня 2015 року на Прикарпатті в туристичному місті Яремче відбувся міжнародний форум-виставка виробників екопродукції та туризму «ЕКОЕКСПО КАРПАТИ – 2015».

Захід проведено в рамках транскордонного проекту «Створення мережі Центрів першого контакту в Україні», що виконується за підтримки Європейського Союзу в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013»).

Заплановані заходи проводились у два етапи. Перші два дні учасники з України та Словаччини мали можливість взяти участь у конференції, презентаціях, фахових дискусіях, круглих столах, що проводились на території яремчанського готелю «Карпатські зорі».
26 липня всі заходи відбувалися безпосередньо в центральній частині міста Яремче у форматі ярмарку еко-виробників. Цього року ЕкоЕкспо Карпати проведено в рамках Програми святкування Дня міста Яремче, що забезпечило додаткову увагу громади та збільшило чисельність відвідувачів ярмарку.
Основна мета заходу – налагодження економічних мостів між цільовими регіонами Словаччини – Прешовський та Кошицький краї, а також України – Закарпаття й Прикарпаття.
В результаті проведеної діяльності підприємці отримали можливість презентувати свій товар, налагодити контакти з закордонними та українськими партнерами.

Під час таких акцій формується позитивний імідж України серед підприємців та населення Словаччини та надається можливість:
- представити українських та словацьких еко-виробників і
підприємства, що працюють у галузі туризму;
- представити туристично-рекреаційний потенціал цільових прикордонних регіонів України та Словаччини.

Цільові групи, на які спрямовано захід:
- виробники натуральної екологічно чистої продукції та екотехнологій;
- фермерські господарства;
- оздоровчі центри, готелі та власники садиб;
- туристичні фірми та підприємства, що надають послуги у галузі туризму;
- ремісники, майстри народної творчості;
- регіональні та місцеві ЗМІ трьох регіонів;
- громадські організації, що працюють у галузі туризму, екології;
- профільні відділи органів місцевої та регіональної влади.

Під час даного заходу підприємці отримали можливості для встановлення контактів та налагодження нових партнерств, представлення продукції власного виробництва споживачам, налагодження нових ринків збуту.
Захід висвітлювали засоби масової інформації України та Словаччини.

Фото Євгеній Гапич

Більше інформації в сюжетах наших партнерів -

Телеканал "НТК" (м.Коломия) https://www.youtube.com/watch?v=-bvsEmG6BkY

TV "ZEMPLIN" (м.Михаловце, Словаччина) https://www.youtube.com/watch?v=mGLgxiinTU4