Учасники Міжнародного трейд-клубу відвідали Коломию

20 червня 2013 року у м.Коломиї перебували учасники Міжнародного трейд-клубу – підприємці та дипломати з десяти країн світу (України, Словаччини, Польщі, Румунії, Молдови, Росії, Китаю, Німеччини, США, Аргентини).

Участь у зустрічі взяли і представники Асоціації економічного розвитку Коломийщини.

«Міжнародний Трейд-клуб» було створено в 1992 році з ініціативи Торговельних Радників Посольств Угорщини, США і Польщі за сприяння українського уряду. Головна мета діяльності Трейд-клубу - надання інформаційної допомоги іноземним дипломатам, достовірних відомостей про економічний потенціал і можливості окремих регіонів і підприємств, а також організація зустрічей з керівниками міністерств, відомств і установ, що визначають економічну політику.

Серед інших міст Прикарпаття учасники трейд-клубу відвідали Коломию. У конференц-залі Національного музею Гуцульщини та Покуття відбувся «круглий стіл», де очільники міста та району розповіли про економічну ситуацію на Коломийщині, поділились своїм досвідом господарювання та планами на майбутнє, які стосувалися економічного, інвестиційного і туристичного потенціалу нашого краю. У рамках засідання окремі інвестиційні проекти презентували  Микола Стовп’юк  (керівник СОК «Чиста флора»), Ігор Калиняк (директор КП «Коломияводоканал»),  Віталій Галайчук (директор ФПП «Коломийський бізнес-центр»).

Учасниками візиту були також представники китайської фірми, яка реалізує великі інфраструктурні проекти (будівництво доріг, мостів транспортних терміналів). Вони приїхали відвідати окремі об’єкти на Коломийщині з метою впровадження можливих інвестицій. Візити такого плану, зазвичай, отримують продовження у форматі подальшої співпраці та створюють можливості для реалізації конкретних проектів регіонального розвитку.

Після круглого столу учасники трейд-клубу відвідали туристичні об’єкти міста - Музей писанкового розпису та Національний музей Гуцульщини та Покуття ім. Й.Кобринського.

Більше інформації в сюжеті телеканалу "НТК"

https://www.youtube.com/watch?v=NpoOZ-yTsqg