В місті Коломиї відкриють один з двох в Україні «Центрів Першого Контакту» для підтримки малого та середнього підприємництва

28 листопада 2012 року в м. Коломиї в конференц-залі комплексу «Карпати» відбулась презентація нового транскордонного проекту «Створення партнерських Центрів Першого Контакту в Україні».

Проект реалізується в Україні і Словаччині в рамках Програми прикордонного співробітництва та фінансується з фондів Європейського Союзу. Мета проекту - підвищити рівень економічної незалежності жителів транскордонного регіону Словаччини та України шляхом розробки і реалізації спільних транскордонних бізнес-проектів. Передбачено можливості для співпраці підприємців Закарпатського, Івано-Франківського (Україна), Кошіцького та Прешівського (Словаччина) регіонів.

Участь в роботі прес-конференції взяли представники організацій – партнерів, що реалізують проект:
- «Центр Першого Контакту»– м. Міхаловце (Кошицький край, Словаччина);
- «Центр Першого Контакту» – м. Сніна (Прешовський край, Словаччина);
- ГО «Фабрика Інвестиційних Проектів», м. Іршава (Закарпатська область);
- Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України, м. Ужгород (Закарпатська область);
- Асоціація економічного розвитку Коломийщини, м. Коломия (Івано-Франківська область).

До участі в прес-конференції були запрошені представники органів місцевого самоврядування, малого та середнього бізнесу Коломийщини, а також представники ЗМІ України та Словаччини. Під час прес-конференції журналісти отримали більш повну та вичерпну інформацію про заходи, передбачені у проекті.

За словами керівників проекту з різних міст, в разі успішної реалізації,  проект сприятиме розвитку транскордонних зв’язків та партнерських відносин між підприємцями по обидва боки кордону, мінімізує ті перешкоди, які стримують розвиток транскордонного бізнесу в регіоні.

Більше інформації в сюжеті телеканалу "НТК"

https://www.youtube.com/watch?v=ULV4APLNH30