Українсько-польський бізнес-форум

Представники Асоціації економічного розвитку Коломийщини стали учасниками українсько-польського бізнес форуму, що відбувся 31 жовтня 2012 року у с.Верхній Вербіж Коломийського району. Участь у роботі форуму взяли також очільники міста та району, місцеві підприємці, а також представники бізнес-кіл Польщі.

Керівники міста та району звернулися до учасників форуму з привітальним словом, розповіли про економічний потенціал регіону та запросили закордонних партнерів до діалогу і співпраці в різних галузях економіки, а такожі культури, освіти, медицини, спорту і туризму.

Польські підприємці презентували свої фірми, які працюють у різних сферах економіки: «IRWEGA» (споживче підприємство), «JAN-POL» (будівництво), підприємець Казимир Карвот (біоенергетика), "Wild Polska" (сезонне вирощування полуниць, малин і вишень), «Euro Consulting» (надання косультативно-освітніх послуг», "CENTRALA NASIENNA" (насінництво), «BHP-SERWIS SAFETY GROUP» (охорона і реклама), «METALWIT» (виробництво бруківки, торгівля, надання послуг з ремонту техніки).

У свою чергу, Асоціацією економічного розвитку Коломийщини було представлено міжнародний проект в рамках програми транскордонного співробітництва, що передбачає відкриття в Коломийському районі одного з двох в Україні Центрів Першого Контакту, який допоможе інвесторам і підприємцям реалізовувати та розвивати свій бізнес, орієнтований на транскордонну співпрацю.
Також польські бізнесмени мали змогу ознайомитись із проектом «Чиста флора», який пропагує Великий Карпатський бренд і виробництво органічної продукції Карпатського регіону.

Учасники польської делегації відвідали підприємства Коломиї та району: Асоціацію «Чиста флора», ФГ «Делсо», ТзОВ ТВФ «Терракота», ТзОВ «Прут-генетик», ТзОВ «Юмас» та ТзОВ «Або-Мікс».

Більше інформації в сюжеті телеканалу "НТК"

https://www.youtube.com/watch?v=mzOCL9yM2kI