Ініціатива волонтера Корпусу Миру на допомогу місцевій громаді

12 березня 2018 року в Коломийському благодійному фонді «Крокус» відбувся майстер-клас від відомих коломийських художників та митців Олега Лобурака та Марії Лобурак. Учасниками  навчання стали діти та молодь, які є відвідувачами фонду.  

Захід проведено за ініціативи волонтера Корпусу Миру США в Україні Майкла Хатчісона, який, спільно з представниками Асоціації економічного розвитку Коломийщини, підготував та реалізує проект, метою якого є підсилити інституційну спроможність благодійної організації «Крокус» і допомогти його персоналу та відвідувачам. Керівник фонду Любов Масевич висловила необхідність якісних змін в подальшій роботі та радо сприймає всі ініціативи, що ставлять за мету підтримку даної категорії  дітей та молоді.

Під час майстер-класу учасники навчалися ліпити з гончарної глини фігурки тваринок. В процесі роботи їм допомагали та давали цінні підказки наставники - пані Марія та пан Олег Лобураки. Також молоді люди демонстрували свої навики у виготовленні декоративних воскових свічок.

Коломийський міський благодійний фонд підтримки дітей та молоді з інтелектуальною обмеженістю «Крокус» є учасником всеукраїнської коаліції захисту прав осіб з інтелектуальною недостатністю. Він працює на Коломийщині з 2006 року та втілює в життя місію -  надання індивідуальних та групових реабілітаційних і консультаційних послуг: психологічних, педагогічних та соціально-побутових для дітей та молоді з обмеженими розумовими здібностями.

Більше інформації в сюжеті телеканалу "НТК":  https://www.youtube.com/watch?v=s0QfVE0lFtw