Участь у воркшопі з візуалізації даних міст

13 лютого 2018 року представник Асоціації економічного розвитку  Коломийщини взяв участь у  воркшопі «OPEN DATA BOOST: як візуалізувати дані міста». Захід відбувався за активної участі дата-активістів від громадськості та представників зацікавлених підрозділів  Коломийської  міської ради.

Цей воркшоп став можливим для мешканців Коломиї завдяки перемозі міста у конкурсі «Відкритий виклик», що дав змогу залучити експертів та фахівців для впровадження політики відкритих даних. Це вже третій етап тренінгів на тему відкритих даних, який організовує Громадянська мережа ОПОРА (Україна) та TechSoup (Польща). Цього разу в Коломиї його провів тренер Андрій Савчук.

Воркшоп «OPEN DATA BOOST» -  це можливість опанувати хвилю новітніх тенденцій та навчитися розповідати про своє місто за допомогою відкритих даних. Візуалізація у сфері open data - це інструментарій, що дає змогу коротко та доступно представити великі та складні масиви інформації. 

Під час навчання учасники ознайомились з можливостями програми та побачили, як за допомогою наочних зображень - графіків, діаграм та малюнків пояснювати і порівнювати відкриті дані, отримали більше інформації про візуалізацію даних, зрозуміли, чому це варто робити і як не варто, приділили увагу мові програмування R, основним видам та способам візуалізації в R.

«Дані міст» - це opendata-ініціатива, місія якої – докласти всіх зусиль, аби політика відкритих даних була успішно впроваджена в українських містах.