Лідерство й успішність в роботі з міжнародними проектами

1 та 2 грудня 2017 року в конференц-залі кафе-пекарні «Байгель» відбувались інтенсивні тренінгові заняття «Лідерство й успішність в роботі з міжнародними проектами». Метою цих занять було навчити присутніх основам написання та впровадження грантів міжнародної  технічної допомоги.

Організаторами навчань виступили Асоціація економічного розвитку Коломийщини та Коломийська міська рада. Учасниками тренінгу, а це понад 60 осіб, були представники органів місцевого самоврядування, комунальних установ, вищих навчальних закладів, недержавних організацій, а також приватні підприємці та всі бажаючі, кого цікавить тема написання проектів.  

Тренерами під час тренінгових занять працювали відомі фахівці Григорій Борщ, Наталія Сич та Олександр Титаренко. Вони в цікавій та доступній для учасників формі навчали присутніх основних тем: лідерство, робота в команді, успішність та результативність команди, а також детально зупинялись на методиках стосовно специфіки написання міжнародних проектів, визначення цільових груп, мети, завдань та методів виконання проектів. Особлива увага була зосереджена на частині написання робочого плану та бюджету проектної заявки, його оцінки та моніторингу.

Потреба в проведенні таких тренінгів велика, адже більшість державних та комунальних установ зосереджують свою увагу на місцевих чи державних коштах, не заглиблюючись в можливості отримання додаткового фінансування від донорських фондів та організацій. Але саме співпраця з цими структурами може суттєво зміцнити не лише фінансову стійкість організації чи установи, а й поліпшити її іміджевий статус в громаді.