В рамках проекту АЕРК проведено молодіжний квест

30 серпня 2017 року на вулицях Коломиї відбувся конкурс-квест із залученням представників молодіжних організацій, активної молоді міста. Акцію  проведено в рамках проекту «Створення умов для легкого і вільного доступу до інформації про власність громади», який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Проект впроваджується в Коломиї Асоціацією економічного розвитку Коломийщини у партнерстві з Коломийською міською радою. Основним результатом проекту стане доступний та зручний для користування веб-ресурс -  інтерактивна карта громадської нерухомості та туристичних об’єктів міста. Успішність проекту, його результати створюють додаткові можливості для співпраці громадськості та міської влади в процесі вирішення проблем місцевих громад, а відкритість органів влади і підтримка процесів електронного урядування є необхідними передумовами для сприятливого бізнес та інвестиційного середовища і зростання туристичної привабливості міста.       

Метою конкурсу був пошук туристичних об’єктів та атракцій, а також громадських об’єктів, установ, організацій, що становлять цікавість та можуть бути корисними як для пересічних жителів міста, так і для туристів та потенційних інвесторів.  За своєю суттю квест – це активне інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями. Завданням учасників в даному конкурсі було віднайти, описати та зробити фото об’єктів громадської нерухомості, туристичних об’єктів та атракцій міста для подальшого опрацювання отриманої інформації експертами проекту та розміщенням її на інтерактивній карті. Учасники здійснювали пошук об’єктів на місцевості, обираючи при цьому оптимальні маршрути переміщення, приймали  оптимальні рішення, що сприяло якісному виконанню завдання та досягненню головної мети.

По завершенню активної фази квесту відбулась робоча зустріч експертів та команди проекту з метою опрацювання, систематизації та уточнення результатів, інформації отриманої у часниками  впродовж конкурсу. учасники робочої групи висловили свої рекомендації стосовно проведеної роботи та вказали на необхідність залучення креативної молоді до впровадження різного роду проектів та ініціатив у громадах.

Організатори конкурсу, команда проекту вдячні всім учасникам – молодим людям, представникам ряду громадських організацій, зокрема  ГО "Space Up" та членам молодіжної ради, які виявили бажання та долучились до діяльності за проектом, зробивши свій якісний внесок в процес реалізації даного проекту та в розвиток місцевої громади загалом. За участь в конкурсі та результативність найактивнішим учасникам вручені призи.