Експертне засідання за участі представників АЕРК та міської ради

16 серпня 2017 року Асоціація економічного розвитку Коломийщини» спільно працівниками Коломийської міської ради провели третє розширене експертне засідання в рамках проекту «Створення умов для легкого і вільного доступу до інформації про власність громади», який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Учасникам засідання представлені проміжні результати роботи персоналу проекту та експертів щодо збору необхідних даних для подальшого розміщення їх на веб-ресурсі – інтерактивній карті. За результатами співпраці в рамках проекту з представниками різних відділів та служб міста отримано частину інформації, яка буде опрацьована експертами та використана під час наповнення інтерактивної  карти.

Учасники засідання додали свої рекомендації щодо використання отриманих даних. Обговорили та запропонували визначити необхідну кількість наборів даних стосовно розміщення об’єктів громадської нерухомості та земельних ділянок. Зокрема, керуючий справами виконкому міської ради Тарас Кухтар запропонував чітко визначити необхідну кількість характеристик в описі об’єктів карти, адже недостатня кількість характеристик об’єктів не надасть повноти розуміння, а їх надлишок – заважатиме загальному сприйняттю та конкретизації об’єктів.

Також під час роботи учасники обговорили подальшу діяльність проекту, зокрема, в пошуку та збору інформації стосовно розміщення на інтерактивній карті туристичних об’єктів і атракцій, які становлять певний інтерес для гостей міста та для місцевих жителів.  

Напрацьовані під час заходу ідеї та рішення становлять цінність для подальшої діяльності проекту та отримання додаткових результатів, які у вигляді головного продукту проекту – інтерактивної  карти сприятимуть зручності жителям та гостям міста у вільному доступі до публічної інформації.

Враховуючи, що одним із стратегічних напрямків розвиту міста Коломиї є туризм, то пошук і систематизація туристичних об’єктів і атракцій, в кінцевому результаті, підсилять туристичну привабливість міста. Діяльність експертів та персоналу проекту виявляє різні ситуації, коли необхідна для роботи інформація розпорошена по різних джерелах у різних відділах, службах та установах і не є чітко структуризована. За результатами роботи учасників експертного засідання визначено можливості для наповнення веб-ресурсу необхідними даними та матеріалами, який буде використано в подальшій роботі.