Триває робота за проектом АЕРК над створенням інтерактивної карти

21 липня 2017 року ГО «Асоціація економічного розвитку Коломийщини» спільно з Коломийською міською радою провели друге розширене експертне засідання в рамках проекту «Створення умов для легкого і вільного доступу до інформації про власність громади», який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Засідання проводилось у форматі робочої зустрічі представників відділів і служб міської ради, залучених до заходів проекту, зокрема, до розробки структури веб-ресурсу, представників громадських організацій, підприємців та експерта з туризму. Під час роботи учасники працювали над ідеями стосовно розміщення на інтерактивній карті туристичних об’єктів, які становлять історико-культурну цінність громади, а також тих об’єктів, що не є пам’ятками культури, але все ж будуть цікавими для гостей міста та для місцевих жителів. Також обговорювались попередні пропозиції стосовно організації та проведення конкурсу-квесту, що передбачений в рамках даного проекту.  

Відповідно до завдань проекту, інтерактивна карта, як один з продуктів проекту, передбачає сприяння жителям та гостям міста у створенні додаткових можливостей вільного доступу до публічної інформації, в тому числі про туристичні об’єкти та атракції, які, в кінцевому результаті, підсилять туристичну привабливість міста. Підготовка та пошук достатньої кількості матеріалів для розміщення на веб-ресурсі передбачає необхідність отримання інформації з різних джерел із залученням не лише краєзнавців чи фахівців в галузі культури чи історії краю, а й активних громадян, зокрема молоді. Тож, за результатами роботи учасників робочої групи, визначено шляхи та можливості для наповнення необхідного фактичного матеріалу, який буде використано в подальшій роботі командою проекту та залученими фахівцями.