Участь представників АЕРК в навчальній сесії програми DOBRE

11-12 липня 2017 року представники «Асоціації економічного розвитку Коломийщини» взяли участь в навчальній сесії «DOBRE LED Synergy Session» (For Local Government Service Organizations), що відбулась в м. Києві в рамках реалізації в Україні Програми DOBRE.

Зокрема DOBRE на конкурсній основі визначила громадську організацію «Асоціація економічного розвитку Коломийщини», як організацію-лідера, що протягом року буде впроваджувати компонент Програми ДОБРЕ – Місцевий Економічний Розвиток (DOBRE Local Economic Development) на території Івано-Франківської області. Завдяки компоненту ДОБРЕ "Місцевий Економічний Розвиток" (МЕР) сім новоутворених об’єднаних територіальних громад області зможуть отримати додатковий ресурс для економічного розвитку  громади.

Довідково:

Програма DOBRE виконується Глобал Комьюнітіз (Global Communities) як п’ятирічний проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).  Програма спрямовує більшу частку технічної та фінансової допомоги на місцевий рівень, зокрема створюючи умови для нових Об’єднаних Територіальних Громад (ОТГ) краще управляти ресурсами, підвищити якість комунальних послуг, стимулювати місцеву економіку та підвищити залучення громадян до процесів прийняття рішень та участі в суспільному житті громади.