Експертне засідання проекту «Створення умов для легкого і вільного доступу до інформації про власність громади»

07 липня 2017 року ГО «Асоціація економічного розвитку Коломийщини» спільно з Коломийською міською радою провели перше розширене експертне засідання в рамках проекту «Створення умов для легкого і вільного доступу до інформації про власність громади», який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

В роботі взяли участь представники окремих відділів і служб міської ради, які співпрацюють з командою проекту, зокрема, над розробкою структури веб-ресурсу, а також експерти з громадської нерухомості та туризму.

Присутні висловили своє бачення майбутнього продукту (інтерактивної карти) та внесли ряд цінних пропозицій і рекомендацій щодо наповнення карти і розміщення громадських об’єктів, передбачених тематикою проектів. Всі напрацьовані ідеї та пропозиції будуть використовуватись в подальшій діяльності, що посилить ефективність та результативність проекту. Учасники  засідання також інформовані про подальші заходи проекту та про їхню роль в їх реалізації.

За результатами проведеного заходу, представники робочої групи, експерти визначили своїм пріоритетом в даному проекті створення додаткових можливостей для жителів міста, представників бізнесу та потенційних інвесторів у плані вільного доступу до публічної інформації про громадські активи міста. За результатами роботи учасників робочої групи (експертів, працівників профільних відділів міської ради та представників громадськості) визначено пріоритети для подальшої діяльності експертів та членів  робочої групи стосовно інформаційного наповнення веб-ресурсу. Відбувся попередній розподіл обов’язків у проекті для ключових виконавців та долучених представників міської ради.

Більше інформації в сюжеті телеканалу "НТК":

https://www.youtube.com/watch?v=UTVV-5ZsPoM