Візит делегації з польського міста Ломжа до Коломиї

20 червня 2017 року в Коломийській ратуші відбулася робоча зустріч представників Коломийської міської влади та партнерів з польського міста Ломжа. Вони говорили про перебування коломиян у Польщі та спільну підготовку двох транскордонних проектів.

Співпраця між нашими містами триває з грудня 2016 року, коли представники Коломиї вперше поїхали до Ломжі. Тоді ж був підписаний меморандум про співпрацю та подана перша заявка на спільне партнерство в рамках Програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Минулого тижня делегація з Коломиї відвідала польську Ломжу де був підписаний договір про партнерство між нашими містами.

В рамках сьогоднішнього візиту обидві партнерські сторони більш детально обговорили спільний проект щоб в подальшому його впроваджувати на користь громад Коломиї та Ломжі. Співпраця з Польщею та іншими країнами Європейського Союзу є необхідною та корисною, тому що є сподівання, що з 2018 року міжнародна технічна або, як її називають, грантова допомога, для українських громад зросте в десятки разів.

За матеріалами телеканалу "НТК"

Більше інформації в сюжеті телеканалу "НТК" за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=sFpSG0Y8vkU