«Пропаганда толерантності в суспільстві, врегулювання суперечок та розбіжностей між регіонами» - тема конференції в рамках проекту АЕРК

21 червня 2017 року в м.Коломиї відбудеться підсумкова конференція проекту Асоціації економічного розвитку Коломийщини «Україна – наш спільний дім. Міжрегіональна співпраця, як шлях до вирішення проблем громади». Захід проводиться за підтримки громадської організації «Space Up Kolomyia». Під час конференції будуть підсумовані результати піврічної діяльності проекту та проведена дискусія, як міжрегіональна співпраця може позитивно вирішувати питання пропагування кращого розуміння та врегулювання суперечок в українському суспільстві, а кокретно у відносинах між різними регіонами країни.

Участь в роботі конференції візьмуть представники партнерських організацій з Дніпропетровської області. До участі також запрошені працівники структурних підрозділів Коломийської міської ради, районної ради та райдержадміністрації, представники місцевих недержавних організацій та новоутворених об’єднаних територіальних громад Коломийщини, активісти громадського руху та ЗМІ.  

Під час роботи присутні ознайомляться з результатами, отриманими в результаті  реалізації проекту на Коломийщині та інших партнерських регіонах. Учасники матимуть можливість обговорити не лише успіхи та позитивні моменти, а й проблеми, які заважають повноцінній міжрегіональній співпраці. В процесі роботи учасники зможуть подавати пропозиції стосовно впровадження спільних ініціатив громадськості та влади, спрямованих на розвиток міжрегіональної співпраці та налагодження співпраці громадян і органів місцевої влади.

Під час конференції відбудеться виставка творчих робіт учасників міжрегіонального конкурсу малюнків «Україна – очима дітей», що проводився в рамках даного проекту та передбачено відзначення переможців і нагородження їх пам’ятними призами.

Початок конференції:  10.00 год. 21 червня 2017 року  

Адреса проведення - м.Коломия, конференц-зал «Space Up Kolomyia», вулиця Січових Стрільців, 16, 2-й поверх

Контактна особа:  Руслан Вістовський  - 066 810 2486

 Довідково:

Грантовий конкурс «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні», проводився в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Адміністратором грантового конкурсу виступив Благодійний фонд «Центр громадських ініціатив» (http://ci-center.org) з міста Перечин Закарпатської області.

Проект АЕРК «Україна – наш спільний дім. Міжрегіональна співпраця, як шлях до вирішення проблем громади» спрямований на вирішення проблеми недостатнього рівня міжрегіональної співпраці як між недержавними організаціями так і між органами влади та місцевого самоврядування.

Діяльність проекту була зосереджена у двох територіальних локаціях -  в окремих громадах Івано-Франківщини, де реалізацію заходів здійснювала Асоціація економічного розвитку Коломийщини та Дніпропетровщини, за активної участі партнерів проекту – громадських організацій  «Агенція економічного та соціального розвитку м.Тернівки» та «Велосипедна Асоціація Павлограда».

В рамках проекту відбулися ряд заходів з метою  налаштування партнерських відносин між представниками громадських організацій  та органів місцевого самоврядування – інформаційні сесії, творчі конкурси, ознайомчі комунікативні візити та робочі зустрічі у форматі круглого столу.

Реалізація міжрегіональних проектів сприятиме поліпшенню соціально-економічної ситуації в різних регіонах країни, зокрема, посиленню економічної взаємодії проблемних (сільських, віддалених) територій із більшими містами та регіонами-лідерами. Міжрегіональна співпраця дає можливість ефективніше використовувати наявні економічний і ресурсний потенціали та покращувати самодостатність  місцевих громад.