Участь представника АЕРК в заходах Програми DOBRE

15-16 червня 2017 року виконавчий директор Асоціації Економічного розвитку Коломийщини Віталій Галайчук взяв участь у заході Програми «DOBRE Буст «Розвиток громад та їх економіки», який відбувся в місті Тернополі.

Серед запрошених також були підприємці, представники влади та активісти з об’єднаних територіальних громад - партнерів програми DOBRE з різних областей - Підприємці і громадські активісти працювали разом щоб визначити, як далі розвивати свої громади та ефективно використовувати всі наявні ресурси та залучати нові.

Захід організований партнерами Програми DOBRE Західноукраїнським ресурсним центром (м.Львів) за підтримки Чернівецького бізнес центру та Агенції економічного розвитку «PPV Knowledge Networks» (м.Львів).

 У порядку денному заходу також розгляд практичних інструментів місцевого економічного розвитку, механізмів залучення громадян до розвитку громад, форм соціального.

Нагадаємо, що Програма DOBRE виконується Глобал Комьюнітіз (Global Communities) як п’ятирічний проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).  Програма спрямовує більшу частку технічної та фінансової допомоги на місцевий рівень, зокрема створюючи умови для нових Об’єднаних Територіальних Громад (ОТГ) краще управляти ресурсами, підвищити якість комунальних послуг, стимулювати місцеву економіку та підвищити залучення громадян до процесів прийняття рішень та участі в суспільному житті громади.

Більше інформації про захід в сюжеті телекомпанії "TV-4"(м.Тернопіль)