Відзначення переможців конкурсу малюнків на Дніпропетровщині

Під час візиту в Дніпропетровську область представники Асоціації економічного розвитку Коломийщини спільно з партнерськими організаціями – Агенцією економічного та соціального розвитку м.Тернівки та Велосипедною асоціацією Павлограда відзначили переможців міжрегіонального конкурсу дитячих малюнків «Україна очима дітей», які брали активну участь в конкурсі на території Дніпропетровщини. 

Конкурс проводився в рамках проекту «Україна – наш спільний дім. Міжрегіональна співпраця, як шлях до вирішення проблем громади», що впроваджується у проекті БФ «Центр громадських ініціатив» «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Команда проекту висловила подяку дітям-учасникам від міст Тернівка, Павлоград та населених пунктів Слобожанської ОТГ. Перемога в конкурсі була нелегкою, адже на конкурс надійшло понад 160 робіт.  Та все ж за результатами засідань журі в Івано-Франківському та Дніпропетровському регіонах визначено переможців, яким вручені  грамоти переможців, пам’ятні призи та каталоги з кращими роботам учасників конкуру.  

На церемонії нагородження були присутні діти-учасники та їх батьки, які підтримували їх впродовж конкурсу. Діти мали можливість розповісти про свої роботи, звідки виникла ідея намалювати саме цей малюнок та не приховували радості від перемоги й отриманих призів.

Впродовж дня також відбувалась виставка всіх робіт учасників з двох регіонів, тож відвідувачі мали змогу побачити роботи в оригіналі, порівняти стилі та техніку виконання малюнків. Хоча участь в конкурсі брали учасники, які проживають за тисячу кіломентрів, все ж можна відстежити головне, що об'єднує  всі роботи - це бажання дітей бачити свою країну вільною, мирною, квітучою та єдиною європейською державою.