Каталог дитячих малюнків "УКРАЇНА - ОЧИМА ДІТЕЙ"

Асоціація економічного розвитку Коломийщини пропонує для ознайомлення каталог кращих дитячих малюнків, що брали участь у міжрегіональному конкурсі «Україна очима дітей», який проводився спільно з партнерськими організаціями Дніпропетровської області – Агенцією економічного та соціального розвитку м.Тернівки та Велосипедною асоціацією Павлограда.

В даному каталозі представлені кращі роботи учасників конкурсу, що проводився в рамках проекту Асоціації економічного розвитку Коломийщини «Україна – наш спільний дім. Міжрегіональна співпраця, як шлях до вирішення проблем громади». Дана ініціатива впроваджується у проекті БФ «Центр громадських ініціатив» «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Конкурсні роботи стосувалися загальної теми «Україна очима дітей» і відображали основні людські цінності, толерантне ставлення до інших людей та відповідали наступним підтемам конкурсу:

  • «Права дітей в Україні»
  • «Протидія корупції»
  • «Співпраця між людьми з різних регіонів країни»

Організатори конкурсу щиро вдячні всім дітям - учасникам, які знайшли час та натхнення, щоб підготувати та надіслати на конкурс малюнок, а також тим, хто сприяв проведенню конкурсу та підтримував дітей, які взяли участь. Зокрема, керівникам навчальних закладів, вчителям, педагогам-організаторам, батькам та членам родин дітей-учасників.

Рисунок1

Всі бажаючі та зацікавлені особи можуть безкоштовно отримати примірник каталогу в приміщенні АЕРК за адресою: вул.Вагилевича,3, м.Коломия.

Посилання на електронну версію каталогу:

Каталог малюнків