Оголошується тендер на організацію заходів!

ГО «Асоціація економічного розвитку Коломийщини» (адреса організації: м.Коломия, вул.Вагилевича, 3, Код ЄДРПОУ 26136240) даним оголошенням запрошує постачальників з відповідним видом економічної діяльності надати цінові пропозиції на послуги з організації заходів в рамках візиту делегації представників Коломийщини в Дніпропетровську область, який передбачено в рамках реалізації проекту «Україна наш спільний дім. Міжрегіональна співпраця, як шлях до вирішення проблем громади».

Перелік послуг:  Проектом передбачено надання послуг з організації зустрічей, презентацій семінарів, а також організації перевезення, проживання та харчування учасників візиту. Перевага надаватиметься постачальникам з хорошою діловою репутацією, що запропонують якісні послуги за найнижчою ціною.

Джерело фінансування послуг: Дані послуги необхідні для виконання завдань, передбачених в рамках проекту «Україна наш спільний дім. Міжрегіональна співпраця, як шлях до вирішення проблем громади», що впроваджується у проекті БФ «Центр громадських ініціатив» «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Договір про благодійний грант №2017/354-590/4-01-036-Зів.

Тендерну документацію та необхідну додаткову  інформацію  можна безкоштовно отримати за такою адресою: м.Коломия, вул.І.Вагилевича, 3. Конкурсні пропозиції повинні бути доставлені за цією адресою не пізніше ніж 17.05.2017р. Після чого вони будуть розглянуті тендерним комітетом у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються. Про результати конкурсу учасників буде повідомлено не пізніше 18 травня 2017 року.

Термін надання послуг:  18 травня 2017 року  -  30 червня 2017 року (конкретні дати за домовленістю).

Зацікавлені надавачі послуг можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, е-mail: aedkoffice@gmail.com, або за телефоном: +38(066) 810 24 86  - Руслан Вістовський, керівник проекту.