Триває серія тренінгів для представників місцевих громад Коломийщини

22-23 квітня 2017 року відбулася третя частина тренігового курсу, що проводиться в рамках реалізації проекту «Об’єднані територіальні громади Коломийщини: створення нових можливостей для вирішення старих проблем» («Uniting the Communities in Kolomyya region: Creating New Opportunities for Solving Old Problems»).

Вже традиційно навчання для представників місцевого самоврядування, депутатів та активістів громадянського руху Печеніжинської, Пядицької, Нижньовербізької і Матеївецької ОТГ та представників інших організацій громадянського суспільства Коломийщини відбувалося на базі санаторно-курортного комплексу "Згарда" в с.Слобода Печеніжинської ОТГ.

Під час навчальних сесій та практичних занять кваліфіковані тренери Євгеній Лукша, Ксенія Охотнік та Оксана Шишканич навчали учасників основам фандрайзингу, особливостям управління проектним циклом, тобто засадам проектного менеджменту. Організатори та тренери переконані, що знання та навички, отримані впродовж двох днів інтенсивної роботи, учасники зможуть успішно використати у подальшій діяльності та ефективно працювати над залученням в місцеві громади коштів, в тому числі грантових.

Реалізація даного проекту стала можливою завдяки співпраці добровольця Корпусу Миру США в Україні Майкла Хатчісона та Асоціації економічного розвитку Коломийщини. Фінансову підтримку діяльності забезпечує Корпус Миру США в рамках програми SPA-грантів, яка орієнтована на залучення у місцеві громади додаткового фінансування для вирішення проблем у громадах, які, за визначенням американських волонтерів, є актуальними та потребують вирішення.