Визначено переможців міжрегіонального конкурсу малюнків

Асоціація економічного розвитку Коломийщини спільно з партнерськими організаціями Дніпропетровської області – Агенцією економічного та соціального розвитку м.Тернівки та ГО «Велосипедна асоціація Павлограда» завершили міжрегіональний конкурс дитячих малюнків «Україна очима дітей».  

Організатори конкурсу висловлюють подяку всім учасникам, а також всім, хто сприяв проведенню конкурсу та підтримував дітей, які взяли участь. Зокрема, керівникам навчальних закладів, вчителям, педагогам-організаторам, батькам та членам родин дітей-учасників.

Конкурс проводився в рамках проекту «Україна – наш спільний дім. Міжрегіональна співпраця, як шлях до вирішення проблем громади», що впроваджується у проекті БФ «Центр громадських ініціатив» «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Конкурс відбувався в двох регіонах України (Івано-Франківська та Дніпропетровська області), в яких на конкурс надійшло понад 160 робіт. Учасниками конкурсу були учні шкіл у містах Коломия, Тернівка та Павлоград, а також населених пунктів, що входять до новоутворених ОТГ – Печеніжинської, Слобожанської та Новоолександрівської.

Визначення переможців конкурсу відбувалося під час засідань журі в Івано-Франківському та Дніпропетровському регіонах. В роботі журі взяли участь художники, педагоги, працівники мистецьких установ, органів місцевого самоврядування та представники громадськості.

Беручи до уваги відповідність робіт до тематики конкурсу та, користуючись визначеними критеріями оцінки конкурсних робіт, а також  іншими умовами, передбаченими в Положенні про конкурс, журі визнало переможцями міжрегіонального конкурсу дитячого малюнку «Україна очима дітей» таких учасників:

Івано-Франківська область:

І   місце   Софія Григорович. Робота «Права дітей в Україні» (м.Коломия)

ІІ  місце   Жанна Андрусяк. Робота «Європейськість України в руках дитини» (с.Княждвір, Печеніжинська ОТГ) та Марія Гереджук. Робота «Нас єднає рідний край» (м.Коломия)

IІІ  місце   Ігор Яцурак. Робота «Нехай квітне Україна» (м.Коломия) та Соломія Кеньо. Робота «Два життя: до і після»  (с.Слобода, Печеніжинська ОТГ)         

Дніпропетровська область:

І   місце      Раїса Пойманова. Робота «Треба жити чесно» (м.Тернівка)

ІІ  місце      Дарія Головко. Робота «Права дитини» (м.Павлоград)         

ІІІ місце      Софія Кирей. Робота «Спільна праця - квітуча Україна» (м.Тернівка)

Нагадуємо, що виставка робіт всіх учасників та церемонія нагородження переможців від Дніпропетровщини відбудеться в травні цього року під час партнерського візиту представників місцевих громад Івано-Франківщини до Дніпропетровської області. Про точну дату церемонії нагородження учасники будуть повідомлені пізніше.

Виставка робіт та церемонія нагородження переможців конкурсу від Івано-Франківської області відбудеться в червні цього року в рамках проведення  фінальної конференції проекту. Про дату проведення церемонії нагородження учасників теж буде повідомлено пізніше.

Окрім того, організатори конкурсу нагадують, що найкращі малюнки будуть розміщені в каталозі творчих робіт конкурсу, який буде виготовлено в рамках проекту і  поширено у громадах, що представлені в заходах проекту та в конкурсі малюнків, зокрема.

 Фотозвіт про роботу членів журі конкурсу: