Конкурс малюнків завершено!

10 квітня 2017 року завершився міжрегіональний конкурс дитячого малюнку «Україна очима дітей».

Конкурс проводився  в двох регіонах України (Івано-Франківська та Дніпропетровська області), в яких на конкурс надійшло понад 120 робіт.

Організатори конкурсу щиро вдячні всім дітям - учасникам, які знайшли час та натхнення, щоб підготувати та надіслати на конкурс малюнок.  

Також висловлюємо подяку керівникам представлених в конкурсі навчальних закладів, їх  профільним заступникам, вчителям та педагогам-організаторам, які допомагали в організації дітей та підтримали їх творчі можливості, посприяли розвитку дитячої творчості.

Дякуємо батькам та членам родин дітей-учасників, які допомагали їм створювати свої роботи та стимулювали проявити найкращі сторони і таланти, таким чином популяризуючи через дитячі твори загальнолюдські цінності.

Конкурс проводився в рамках проекту «Україна – наш спільний дім. Міжрегіональна співпраця, як шлях до вирішення проблем громади», що впроваджується у проекті БФ «Центр громадських ініціатив» «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Визначення переможців конкурсу відбудеться під час засідань журі в Івано-Франківському та Дніпропетровському регіонах. 

Виставка робіт всіх учасників та церемонія нагородження переможців від Дніпропетровщини відбудеться в травні цього року під час партнерського візиту представників місцевих громад Івано-Франківщини до Дніпропетровської області. Про точну дату церемонії нагородження учасники будуть повідомлені пізніше.

Виставка робіт та церемонія нагородження переможців конкурсу від Івано-Франківської області відбудеться в червні цього року в рамках проведення  фінальної конференції проекту. Про дату проведення церемонії нагородження учасників теж буде повідомлено пізніше.

Окрім того, організатори конкурсу нагадують, що найкращі малюнки будуть розміщені в каталозі творчих робіт конкурсу, який буде виготовлено в рамках проекту і  поширено у громадах, що представлені в заходах проекту та в конкурсі малюнків, зокрема. Це міста Коломия, Тернівка та Павлоград, а також населені пункти, що входять до новоутворених об'єднаних територіальних громад – Печеніжинської, Слобожанської та Новоолександрівської.