Відбувся другий тренінг для активістів громадського руху Коломийщини

1-2 квітня 2017 року в с.Слобода Печеніжинської ОТГ в рамках проекту «Об’єднані територіальні громади Коломийщини: створення нових можливостей для вирішення старих проблем» («Uniting the Communities in Kolomyya region: Creating New Opportunities for Solving Old Problems») відбулось друге тренінгове заняття для представників місцевого самоврядування, депутатів та активістів громадського руху Печеніжинської, Пядицької, Нижньовербізької і Матеївецької ОТГ та представників інших неурядових організацій Коломийщини. Навчання проходили на базі санаторно-курортного комплексу "Згарда", тож учасники мали змогу не лише отримати нові знання та навички, а й відчути та осягнути всю привабливу красу та гірський колорит карпатського краю.

Як і під час першого заняття, навчання проводили кваліфіковані тренери Андрій Залужний та Елеонора Вишняк, які цього разу розповідали учасникам про форми неурядових організацій, їх класифікацію та види. Також значна увага приділялась вивченню необхідних установчих документів та законодавчих вимог під час реєстрації громадського об’єднання.

Впродовж другого дня тренінгу вивчались питання оподаткування НУО, трудових відносин в НУО, а також всіх видів звітності  в процесі діяльності НУО.

Тематика двох наступних тренінгів, запланованих у проекті, передбачає вивчення учасниками основ фандрайзингу та управління проектами.

Реалізація даного проекту стала можливою завдяки співпраці добровольця Корпусу Миру США в Україні Майкла Хатчісона та Асоціації економічного розвитку Коломийщини. Фінансову підтримку діяльності забезпечує Корпус Миру США в рамках програми SPA-грантів, яка орієнтована на залучення у місцеві громади додаткового фінансування для вирішення проблем у громадах, які, за визначенням американських волонтерів, є актуальними та потребують вирішення.