Розпочато серію тренінгів для активістів громадського руху

25-26 березня 2017 року на базі санаторно-курортного комплексу "Згарда" в с.Слобода Печеніжинської ОТГ в рамках проекту «Об’єднані територіальні громади Коломийщини: створення нових можливостей для вирішення старих проблем» («Uniting the Communities in Kolomyya region: Creating New Opportunities for Solving Old Problems») відбувся перший з чотирьох запланованих тренінгів для представників місцевого самоврядування, депутатів та активістів громадянського руху Печеніжинської, Пядицької, Нижньовербізької і Матеївецької ОТГ та представників інших організацій громадянського суспільства Коломийщини.

Впродовж першого дводенного тренінгу кваліфіковані тренери Андрій Залужний та Елеонора Вишняк навчали учасників основам стратегічного планування та комунікаційної стратегії в місцевих громадах. Організатори тренінгових занять сподіваються на активізацію представників громадського сектору, які, за результатами отриманих знань та навичок, зможуть успішніше працювати над залученням в місцеві громади коштів, в тому числі грантових.

Тематика наступних трьох тренінгів, запланованих у проекті, передбачає вивчення учасниками можливостей створення і підтримки розвитку організацій громадянського суспільства та окремих ініціативних груп. Також значна частина матеріалів подальших тренінгів присвячена вивченню основ фандрайзингу та управління проектами.

Реалізація даного проекту стала можливою завдяки співпраці добровольця Корпусу Миру США в Україні Майкла Хатчісона та Асоціації економічного розвитку Коломийщини. Фінансову підтримку діяльності забезпечує Корпус Миру США в рамках програми SPA-грантів, яка орієнтована на залучення у місцеві громади додаткового фінансування для вирішення проблем у громадах, які, за визначенням американських волонтерів, є актуальними та потребують вирішення. 

Більше інформації в сюжеті телеканалу "НТК":

https://www.youtube.com/watch?v=KwCqoHsBEbM