В Коломиї запрацювала система відеоспостереження

В результаті впровадження проекту «Безпечне та комфортне місто: встановлення системи відеоспостереження в громадських місцях міста Коломиї» запрацювала система відеоспостереження за ситуацією на вулицях міста.

Даний проект впроваджено за плідної співпраці Коломийської міської ради, Асоціації економічного  розвитку Коломийщини та Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Проектом передбачачено посилити безпеку населення, захист стратегічних об’єктів та об’єктів забезпечення життєдіяльності міста. Загальний бюджет проекту склав майже 840 тисяч гривень. Понад 600 тисяч це кошти Європейського Союзу та ПРООН, решту профінансовано з міської скарбниці.

Як розповідається у відеосюжеті наших партнерів з телеканалу «НТК» (http://ntktv.ua/) тепер вся Коломия, як на долоні. У нашому місті встановлено 38 відеокамер. Тепер чітко видно, яка автівка куди рухається, також добре видно усіх перехожих. На великому моніторі зображення з усіх відеокамер. Можна подивитися на кожне із них окремо.

Система ще вдосконалюється, камер буде більше, моніторів - теж. Також буде оприлюднений номер телефону, за яким містяни зможуть повідомляти про різні правопорушення на вулицях Коломиї.

Більше інформації в сюжеті телеканалу «НТК» за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=vcIVFZe0VKM