Громадські організації, як комунікатор між владою та громадою у процесі децентралізації

Представники Асоціації економічного розвитку Коломийщини  взяли участь в роботі «круглого столу» «Громадський формат», який відбувся в місті Івано-Франківську. Захід  зібрав фахівців та експертів з  процесів децентралізації в Україні, а також науковців та громадських діячів.

«Круглий стіл» ініціювали представники регіонального відділення Асоціації міст України. За словами виконавчого директора регіонального відділення АМУ Юрія Стефанчука, у процесі децентралізації об’єднані територіальні громади повинні мати надійну опору, яку він вбачає в громадських організаціях.

Учасники обговорили основні успіхи в процесах територіальної реформи, а також визначили складні сторони та питання, які потрібно вирішувати разом з громадою. Громадські активісти кажуть, що потрібна детальніша роз'яснювальна робота безпосередньо на місцях, тобто в селах і містечках, які задіяні в об'єднавчих процесах. Також в процесі роботи присутні обговорили роль інституцій і громадських організації Прикарпаття у процесі децентралізації.