Участь представниці АЕРК у Всеукраїнському Форумі інституцій місцевого розвитку


Представниця АЕРК Наталія Федюк бере участь у дводенному Всеукраїнському Форумі інституцій місцевого розвитку "Роль та місце інституцій розвитку та фахівців з місцевого економічного розвитку у стимулюванні економічного розвитку громад".

Форум, що проводиться у місті Вінниці 9 та 10 березня, організовано спільно Проектом ПРОМІС та Вінницькою міською радою з метою сприяння процесу взаємодії, обміну досвідом та конструктивного діалогу між українськими та зарубіжними інституціями місцевого розвитку. У роботі Форуму беруть участь близько 90 представників організацій місцевого розвитку, провідних українських та міжнародних експертів, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Офісу із залучення та підтримки інвестицій.

З вітальним словом до учасників звернулися Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій та Директор Проекту ПРОМІС Олександр Кучеренко.

Під час роботи форуму заплановано ознайомити присутніх з роллю інституцій розвитку у стимулюванні економічного розвитку територій.  Під час перших зустрічей експерти наголосили учасникам форуму, що інвестиційна привабливість регіону є ключовою передумовою залучення іноземних інвесторів і, при цьому, підтримка малого та середнього бізнесу є основою як для національного так і для місцевого економічного розвитку.

Під час практичних занять в тематичних сесіях модератори - експерти проекту ПРОМІС допомагали учасникам форуму у наступних завданнях: "Як планувати успішний економічний розвиток територій", "Як розвивати малий та середній бізнес в територіальній громаді", "Як ефективно залучати інвестиції - основний ресурс для економічного розвитку територій".

Впродовж двох днів форуму учасники матимуть можливість ознайомитись з канадським досвідом щодо забезпечення роботи інституцій місцевого розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва. Кент МакМаллін, експерт з бізнес-стратегій, департамент інвестицій та розвитку бізнесу, міська рада м.Едмонтон, провінція Альберта, поділиться кращими практиками та інструментами підтримки економічного розвитку і підприємництва.  Венді Дюплей, виконавчий директор Асоціації економічного розвитку південно-східної Альберти, розповість про діяльність професійних асоціацій фахівців з економічного розвитку у Канаді.