У Коломиї тестують встановлені камери відеоспостереження

В Коломиї в тестовому режимі запустили систему відеоспостереження за ситуацією на вулицях міста, яка запрацювала як результат впровадження проекту «Безпечне та комфортне місто: встановлення системи відеоспостереження в громадських місцях міста Коломиї».

За повідомленням наших партнерів газети «Дзеркало Коломиї» ( https://dzerkalo.media/) проводиться тестування встановленого обладнання. 

“Основні артерії міста тепер під пильним наглядом! Тестуємо обладнання закуплене в рамках проекту “Безпечне та комфортне місто”. Дякую за плідну співпрацю відділам міської ради (особливо спеціалістам відділу інвестицій), ПРООН та АЕРК”, – повідомив перший заступник міського голови Сергій Коцюр.

Додатково інформуємо:

Даний проект впроваджено за плідної співпраці  Коломийської міської ради, Асоціації економічного  розвитку Коломийщини та Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

17 жовтня 2016 року в Коломийській міській раді представники спільного проекту Європейського Союзу і Програми розвитку ООН в Україні “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” та громадської організації "Асоціація економічного розвитку Коломийщини" підписали грантову угоду щодо реалізації мікропроекту «Безпечне та комфортне місто: встановлення системи відеоспостереження в громадських місцях міста Коломиї».

Мета проекту: посилення безпеки населення, захисту стратегічних об’єктів та об’єктів забезпечення життєдіяльності міста.

Успішне впровадження  проекту дозволить оперативно реагувати на факти порушень правил благоустрою міста, а також проводити контроль за дотриманням належного санітарного стану, збереженням комунального майна та елементів благоустрою.