Зустріч громадськості міста Коломиї з прес-аташе Посольства Японії

Представники АЕРК взяли участь в зустрічі з політичним прес-аташе Посольства Японії Хірано Такаші, яка відбулась 21 лютого 2017 року в залі засідань у міській раді. Коломийський міський голова Ігор Слюзар привітав представника «Країни сонця, що сходить» на коломийській землі та висловив сподівання на подальшу співпрацю. На зустрічі також були присутні працівники міської ради, депутати, представники громадських організацій та ЗМІ.

Цього року в нашій країні визначається рік Японії в Україні, тому такі зустрічі відбулися раніше в інших містах області. Зокрема, нещодавно прес-аташе Посольства Японії Хірано Такаші зустрівся із представниками влади в Калуші. Пан Такаші розповідав громадським активістам та службовцями міської ради про основні досягнення співпраці Японії з Україною, зокрема, гранти для внутрішньо переміщених осіб, які пропонує Японія нашим громадянам, а також про реалізацію проектів по боротьбі з корупцією.

Після презентації діяльності Посольства Японії в Україні, присутні мали змогу задавати питання прес-аташе Посольства Японії Хірано Такаші та обмінятися контактами.  Представників міської влади Коломиї найбільше цікавили можливості придбання обладнання для лікарень і допомога внутрішньо переміщеним особам. Як зауважив міський голова Ігор Слюзар, Коломия потребує необхідного обладнання для первинної медицини та  у закупівлі сучасної діагностичної техніки для нової поліклініки. Тож представники влади та громади міста Коломиї щиро сподіваються на плідну співпрацю з Японією, зокрема в рамках реалізації проектів та грантів.

Більше інформації в сюжеті телеканалу "НТК": 

https://www.youtube.com/watch?v=WmhO8odd1cg