Робоча зустріч представників АЕРК з жителями Нижньовербізької громади

На Коломийщині, зокрема в чотирьох новостворених ОТГ триває реалізація проекту «Об’єднані територіальні громади Коломийщини: створення нових можливостей для вирішення старих проблем» («Uniting the Communities in Kolomyіa region: Creating New Opportunities for Solving Old Problems»).

Проект впроваджується за співпраці добровольця Корпусу Миру США в Україні Майкла Хатчісона та Асоціації економічного розвитку Коломийщини. Фінансову підтримку діяльності забезпечує Корпус Миру США в рамках програми SPA-грантів, яка сприяє залученню у місцеву громаду фінансування для вирішення проблем у громадах, які, за визначенням американських волонтерів, є актуальними та потребують вирішення. 

16 лютого 2017 року в рамках даного проекту відбувся робочий візит команди проекту в Нижньовербізьку об’єднану територіальну громаду.

Представники Асоціації економічного розвитку Коломийщини та волонтер Корпусу Миру США в Україні під час зустрічі з представниками місцевого самоврядування та громадськими активістами запросили їх до участі в проекті, запропонувавши взяти участь в навчаннях та інших заходах, що заплановані у подальшій роботі.

Під час зустрічі обговорено можливості для спільної участі жителів громади в заходах проекту та про користь, яку матиме успішна їх реалізація для місцевої громади. Зокрема, запропоновано взяти участь у заходах, що сприятимуть зростанню інституційної спроможності жителям громади та покращенню їх навиків для залучення грантів міжнародної технічної допомоги.

Заходами проекту передбачені навчання для представників ОТГ та активістів громадського руху. Зокрема, тренінгові навчання з розвитку громадянського суспільства та неурядових організацій, посилення інституційних та організаційних спроможностей, вивчення можливостей залучення коштів міжнародних грантів.