Візит представників АЕРК до Печеніжинської ОТГ

В рамках реалізації проекту «Об’єднані територіальні громади Коломийщини: створення нових можливостей для вирішення старих проблем» («Uniting the Communities in Kolomyіa region: Creating New Opportunities for Solving Old Problems») відбувся робочий візит команди проекту в Печеніжинську ОТГ.

Представники Асоціації економічного розвитку Коломийщини та волонтер Корпусу Миру США в Україні Майкл Хатчісон під час зустрічі з представниками місцевого самоврядування та громадськими активістами обговорили можливості для спільної участі жителів громади в заходах проекту та про користь, яку матиме успішна їх реалізація для місцевої громади. Зокрема, запропоновано взяти участь у заходах, що сприятимуть зростанню інституційної спроможності жителям громади та покращенню їх навиків для залучення грантів міжнародної технічної допомоги. Заходами проекту передбачені навчання для представників ОТГ та активістів громадського руху. Зокрема, тренінгові навчання з розвитку громадянського суспільства та неурядових організацій, посилення інституційних та організаційних спроможностей, вивчення можливостей залучення коштів міжнародних грантів.

Виконавчий директор Асоціації економічного розвитку Коломийщини Віталій Галайчук запросив Печеніжинську територіальну громаду до участі в проекті та запропонував активним її представникам взяти участь в навчаннях та інших заходах, що заплановані у подальшій роботі.

Як вже повідомлялося, даний проект реалізується на Коломийщині за підтримки Корпусу Миру США в Україні в рамках програми SPA-грантів, яка сприяє залученню у місцеву громаду фінансування для вирішення проблем, які є актуальними та потребують вирішення.