Зустріч представників АЕРК та жителів Матеївецької ОТГ

Представники Асоціації економічного розвитку Коломийщини та волонтер Корпусу Миру США в Україні Майкл Хатчісон в рамках впровадження нового проекту зустрілися з жителями Матеївецької об’єднаної територіальної громади.

Зустріч відбулася в рамках реалізації проекту «Об’єднані територіальні громади Коломийщини: створення нових можливостей для вирішення старих проблем» («Uniting the Communities in Kolomyіa region: Creating New Opportunities for Solving Old Problems»). Даний проект реалізується на Коломийщині за підтримки Корпусу Миру США в Україні в рамках програми SPA-грантів, яка сприяє залученню у місцеву громаду фінансування для вирішення проблем, які на думку волонтера є актуальними та потребують вирішення.

Під час зустрічі жителям місцевої громади - громадським активістам, представникам місцевого самоврядування запропоновано взяти участь у заходах, що сприятимуть  зростанню їх інституційної спроможності та покращенню навиків для пошуку та впровадження грантів міжнародної технічної допомоги. Заходами проекту передбачені навчання для представників ОТГ та активістів громадського руху громади. Зокрема, тренінгові навчання з розвитку громадського суспільства та неурядових організацій, посилення інституційних та організаційних спроможностей, вивчення можливостей залучення коштів міжнародних грантів.

Виконавчий директор Асоціації економічного розвитку Коломийщини Віталій Галайчук запросив Матеївецьку територіальну громаду до участі в проекті та запропонував активним її представникам взяти участь в навчаннях та інших заходах, що заплановані у подальшій роботі.

Більше інформації у сюжеті телеканалу «НТК»:

https://www.youtube.com/watch?v=FDaS3nRepOE