Представники Асоціації економічного розвитку Коломийщини завітали до Печеніжинської ОТГ

До Печеніжинської об’єднаної територіальної громади (http://pnotg.if.ua) завітали представники Асоціації економічного розвитку Коломийщини разом з волонтером Корпусу Миру США в Україні Майклом Хатчісоном.

Цей візит відбувся в рамках діяльності проекту «Об’єднані територіальні громади Коломийщини: створення нових можливостей для вирішення старих проблем» («Uniting the Communities in Kolomyіa region: Creating New Opportunities for Solving Old Problems»).

Як уже повідомлялося, даний проект реалізується на Коломийщині за підтримки Корпусу Миру США в Україні в рамках програми SPA-грантів. Ця програма дозволяє залучити у місцеву громаду фінансування для вирішення однієї із проблем, яка на думку волонтера є актуальною. Заходами проекту передбачається охопити об’єднані територіальні громади, які створені в рамках реформи децентралізації - Печеніжинську, Матеївецьку, Нижньовербізьку, П’ядицьку.

Виконавчий директор Асоціації економічного розвитку Коломийщини Віталій Галайчук запросив Печеніжинську громаду до участі в проекті «Об’єднані територіальні громади Коломийщини: створення нових можливостей для вирішення старих проблем», який розроблений волонтером Корпусу Миру США в Україні Майклом Хатчісоном у партнерстві з АЕРК  та запропонував активним представникам Печеніжинської об’єднаної територіальної громади взяти участь в навчаннях.

Заходами проекту передбачені навчання для представників Печеніжинської селищної ради ОТГ та активістів громадського руху громади. Зокрема, тренінгові навчання з розвитку громадського суспільства та неурядових організацій, посилення інституційних та організаційних спроможностей, вивчення можливостей залучення коштів міжнародних грантів.